#AplikujBezCV Sprzedawca Stacja Paliw bp, Gdynia - 1/2 etatu

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4300 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA

Stacja Paliw bp Kosakowo, ul. Hieronima Derdowskiego 1, Gdynia Stare Obłuże

Zapraszamy do pracy również obcokrajowców z podstawami języka polskiego.

Co oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Pracę na 1/2, 1/4 etatu;
  • Pracę w elastycznym systemie zmianowym;
  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;
Twój zakres obowiązków:
  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;
Nasze oczekiwania:
  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje
  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;
  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;
  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie
  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

Aplikuj! Nasz Zespół Czeka Właśnie na Ciebie.

Podane wynagrodzenie jest wynagrodzeniem dla całego etatu.

Informacje o firmie
Koncern BP który z powodzeniem działa w naszym kraju od 30 lat, prowadzi obecnie w Polsce ponad 560 nowoczesnych stacji paliw. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów. Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza naszym pracownikom ogromne możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych w pracy na stacjach na takich stanowiskach jak Sprzedawca czy Kierownik Stacji, a następnie Kierownik Regionu czy pracownik Centrali. Mile widziane są osoby, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Ponad 560 nowoczesnych stacji paliw to spory rynek pracy, który stwarza ogromne możliwości. Nasze stacje są bezpieczne, wygodne i ekologiczne. Oferują klientom najwyższej jakości paliwa z technologią ACTIVE. Przy każdej z nich znajdują się nowoczesne sklepy, których dewizą jest szybkość, jakość i wygoda. BP posiada swoje stacje w 70 krajach ponad 80 tys. pracowników. Pracownicy stacji BP •Blisko 4500 pracowników stacji w Polsce •Średnia wieku to 32 lata, ale jest też duża grupa pracowników 50+ •Najstarszy pracownik ma 69 lat •Ponad 90% Kierownictwa stacji pochodzi z wewnętrznych awansów Naszym celem, wynikającym z ponad 100 letniej historii i tradycji jest przynoszenie zysków nie tylko firmie, ale i troska o innych wyrażana poprzez nasze zaangażowanie w społeczności lokalne w miejscach, w których prowadzimy działalność. Na naszych stacjach panuje bardzo życzliwa atmosfera, z pewnością możesz liczyć na pomocną dłoń i wsparcie całego zespołu pracowniczego. W pracy kierujemy się naszymi wartościami, którymi są Bezpieczeństwo, Szacunek, Jeden Zespół, Doskonałość, Odwaga. By te wartości aktywnie implementować do kultury organizacyjnej prowadzimy konkurs European Stars, w którym wygrywają pracownicy stacji odznaczający się szczególnie wyróżniającą się podstawą w danej kategorii. Wyznajesz podobne wartości jak BP ? Szukasz pracy, w której możesz się wiele nauczyć, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania? Zaaplikuj do nas! Codziennie kilkanaście miejsc pracy czeka na Ciebie w całej Polsce! Wejdź w zakładkę APLIKUJ i dowiedź się jakie stacje są najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Aktualizacja: 13.10.2023