#AplikujBezCV Sprzedawca Stacja Paliw bp, Rumia

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko
SPRZEDAWCA

Stacja Paliw bp Bałtyk, ul. Grunwaldzka 2, Rumia

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy.

Co oferujemy:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego, a kolejną na czas nieokreślony;
  • Pracę na CAŁY, 3/4 etatu;
  • Pracę w elastycznym systemie zmianowym;
  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;
  • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne, za pracę w weekendy;
  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;
  • Podwyżkę po 4 miesiącach pracy i kolejną raz w roku;
  • Przejrzysty program premiowy, premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;
  • Zniżki na paliwo, myjnię i posiłki z oferty gastronomicznej stacji
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych w Medicover Sport
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie współfinansowane przez bp oraz dodatkową ofertę dla współmałżonka, partnera i pełnoletnich dzieci;
  • Dodatkowe świadczenia finansowe - wielkanocne, choinkowe, zapomogi losowe, wczasy pod gruszą, bukiet ubranek dla nowonarodzonego dziecka;
  • Wsparcie psychologa, doradców finansowych oraz coachów – program wsparcia dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny;
  • Program „Poleć Swojaka” – zachęcając znajomych do podjęcia pracy w bp otrzymujesz nagrodę finansową;
  • Ścieżki kariery w ramach struktur bp; #WspieramyRozwójNaKażdymPoziomie #bpKuźniaDoświadczenia
Twój zakres obowiązków:
  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;
Nasze oczekiwania:
  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje
  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;
  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;
  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie
  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach
Podane kwoty wynagrodzenia są kwotami dla całego etatu.

Aplikuj! Nasz Zespół Czeka Właśnie na Ciebie.

Informacje o firmie
Koncern BP który z powodzeniem działa w naszym kraju od 30 lat, prowadzi obecnie w Polsce ponad 560 nowoczesnych stacji paliw. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów. Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza naszym pracownikom ogromne możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych w pracy na stacjach na takich stanowiskach jak Sprzedawca czy Kierownik Stacji, a następnie Kierownik Regionu czy pracownik Centrali. Mile widziane są osoby, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Ponad 560 nowoczesnych stacji paliw to spory rynek pracy, który stwarza ogromne możliwości. Nasze stacje są bezpieczne, wygodne i ekologiczne. Oferują klientom najwyższej jakości paliwa z technologią ACTIVE. Przy każdej z nich znajdują się nowoczesne sklepy, których dewizą jest szybkość, jakość i wygoda. BP posiada swoje stacje w 70 krajach ponad 80 tys. pracowników. Pracownicy stacji BP •Blisko 4500 pracowników stacji w Polsce •Średnia wieku to 32 lata, ale jest też duża grupa pracowników 50+ •Najstarszy pracownik ma 69 lat •Ponad 90% Kierownictwa stacji pochodzi z wewnętrznych awansów Naszym celem, wynikającym z ponad 100 letniej historii i tradycji jest przynoszenie zysków nie tylko firmie, ale i troska o innych wyrażana poprzez nasze zaangażowanie w społeczności lokalne w miejscach, w których prowadzimy działalność. Na naszych stacjach panuje bardzo życzliwa atmosfera, z pewnością możesz liczyć na pomocną dłoń i wsparcie całego zespołu pracowniczego. W pracy kierujemy się naszymi wartościami, którymi są Bezpieczeństwo, Szacunek, Jeden Zespół, Doskonałość, Odwaga. By te wartości aktywnie implementować do kultury organizacyjnej prowadzimy konkurs European Stars, w którym wygrywają pracownicy stacji odznaczający się szczególnie wyróżniającą się podstawą w danej kategorii. Wyznajesz podobne wartości jak BP ? Szukasz pracy, w której możesz się wiele nauczyć, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania? Zaaplikuj do nas! Codziennie kilkanaście miejsc pracy czeka na Ciebie w całej Polsce! Wejdź w zakładkę APLIKUJ i dowiedź się jakie stacje są najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.