Architekt wnętrz w salonie sprzedaży

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5677 - 17120
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Obowiązki:
  1. samodzielne prowadzenie projektów
  2. sporządzanie rysunków technicznych dla mebli i prac stolarskich
  3. projektowanie i sprzedaż mebli na wymiar z oferty firmy (kuchnie, szafy, meble na wymiar)
  4. inne zadania z projektowania, modelowania 3d i teksturowania
  5. praca w salonie C.H. Leclerc

Wymagania:
  1. wykształcenie wyższe w kierunku architektura wnętrz lub architektura Politechnika
  2. min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku: prowadzenie projektu od koncepcji po projekt wykonawczy i nadzór nad realizacją
  3. kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  4. prawo jazdy kat. B
  5. znajomość materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych
  6. doświadczenie w projektowaniu mebli
  7. bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i wykonawczego
Obowiązkowo prosimy o przesłanie swojego portfolio

Oferujemy:
1. stałą podstawa + wysokie wynagrodzenie prowizyjne
2. możliwość rozwoju zawodowego i bieżących szkoleń
3. stabilne warunki współpracy w miłej atmosferze i elastycznym czasie pracy
4. współpraca na podstawie umowy b2b

Nie jesteś zainteresowana/ny stałą stacjonarną pracą? Realizujemy meble i wnętrza pod klucz wg projektów architektów - umowa b2b prowizyjna, zapraszamy do współpracy! Nie boimy się skomplikowanych realizacji.
Informacje o firmie
Przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie kompleksowego opracowywania projektów, produkcji oraz montażu mebli na wymiar.
Firma kieruję swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Oferujemy szafy na wymiar, szafy wnękowe, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble przygotowane na indywidualne zamówienie klienta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 08.11.2023