Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Architekt Wnętrz / Projektant

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Do naszego biura projektowego w Sopocie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
                               ARCHITEKT WNĘTRZ/ PROJEKTANT

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności architektura lub pokrewne
  • Wysoka kultura osobista,
  • Poczucie estetyki/ kreatywność
  • Obsługa komputera (MS Office, AutoCad, InteriCad, SketchUp)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Terminowość i motywacja do pracy, konsekwencja, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Wynagrodzenie stałe + prowizje,
  • Pakiet narzędzi pracy,
  • Poszerzenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,

Obowiązki:
  • Projektowanie wnętrz- tworzenie wizualizacji w programie, InteriCad lub SketchUp z nakładką V-ray lub innym
  • Tworzenie rysunków wykonawczych  i technicznych w programie AutoCad lub Archicad lub Intericad
  • Wyszukiwanie i wybieranie materiałów na potrzeby realizacji projektów - z bazy produktów oferowanych przez firmę
  • Tworzenie kosztorysów do projektów wnętrz (OpenOffice, Excel),
  • Współpraca z firmami wykonawczymi- nadzory autorskie/ koordynacja inwestorska
Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz portfolio (wizualizacje + rysunki techniczne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Sopot Świemirowo
al. Niepodległości 665
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Architektura / Projektowanie,
Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61228595
  • Data wyróżnienia: 11 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2018
  • Aktualizacja: 28 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 1 963
  • Wyświetleń na liście: 82 263