Asesor / Aplikant - komorniczy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Ryszard Pryzmont Kancelaria Komornicza nr I w Kartuzach, zatrudni ASESORA / APLIKANTA komorniczego.
Wymagania: ustawowe uprawnienia do objęcia stanowiska asesora / aplikanta komorniczego wraz z prawem jazdy kategorii B
  
Oferujemy
- atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenie


 
Informacje o firmie
Nasza działalność skupia się na właściwości terytorialnej Sądu Rejonowego w Kartuzach. Jesteśmy aktywni w zakresie załatwiania spraw jednostkowych oraz w czynnościach egzekucyjnych w zakresie windykacji wierzytelności hipotecznych i gospodarczych (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa oraz korporacje). Stronami naszych postępowań sa różne podmioty: osoby prywatne, przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, takie jak gminy, powiaty, województwa, następnie: kancelarie prawne, przedsiębiorstwa z sektora finansowego (firmy windykacyjne, banki, firmy ubezpieczeniowe, korporacje).
Wdrożono w kancelarii liczne systemy informatyczne i weryfikacyjne, które usprawniają postępowania egzekucyjne, zabezpieczające oraz inne procedury nieegzekucyjne.
Kancelaria jest również w pełni przygotowana do obsługi wniosków egzekucyjnych wysyłanych przez portal e-sądu. Strona internetowa : https://www.kartuzy-komornik.pl/

Prosimy o dodanie klauzuli:

https://www.kartuzy-komornik.pl/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63515679
  • Data wyróżnienia: 11 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 25 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 11 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 1 760
  • Wyświetleń na liście: 48 777