Asystent administracji utrzymania ruchu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Wsparcie administracyjne,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta,
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: WAR/04/05/01/2021

Zadania:
  • wsparcie w planowaniu pracy pracowników działu oraz rozliczanie czasu pracy,
  • wsparcie w realizacji przeglądów technicznych, remontów, konserwacji infrastruktury, instalacji, maszyn, urządzeń,
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań optymalizujących procesy w Dziale,
  • weryfikacja istniejących harmonogramów remontowych na podstawie powstałych instrukcji,
  • zapoznawanie się z dokumentacją maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym.

Wymagania:
  • znajomość podstaw mechaniki, automatyki i/lub elektryki,
  • status ucznia/ studenta,
  • dyspozycyjność: 5 dni w tygodniu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, nastawienie na współpracę i wspólne realizowanie celów,
  • otwartość umysłu i chęć do poszukiwania rozwiązań,
  • praktyczna znajomość programu MS. Office,
  • znajomość programu AUTOCAD (mile widziana),
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut).

Oferujemy:
  • umowę o płatny staż w firmie z 30-letnią tradycją, o ugruntowanej pozycji lidera w branży spożywczej, z opcją przedłużenia współpracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i szerokiego rozwoju zawodowego,
  • udział w interdyscyplinarnych projektach technicznych.

Zachęcamy do aplikowania! Rekrutujemy on-line.
Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Naszą miłość do bakalii pielęgnujemy już 30 lat!
To właśnie wtedy firma Atlanta Poland S.A. rozpoczęła współpracę z producentami bakalii z całego świata. Dziś, dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy, możemy z dumą prezentować produkty pod marką Bakal, opierające się na surowcach najlepszej jakości.
Z przyjemnością tworzymy dla Was produkty funkcjonalne, oparte na czystych składach i naturalnych składnikach. Uzupełniamy nasze linie o bakalie BIO oraz te bez dodatku konserwantów. Wierzymy, że bakalie mają moc wartości i ogrom zastosowań! Dlatego, jak przekąski to bakaliowe, a jak już słodkości… to te z dodatkiem bakalii ♥

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64228386
  • Data wyróżnienia: 15 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 19 kwietnia 2021
  • Aktualizacja: 31 maja 2021
  • Wyświetleń: 1 687
  • Wyświetleń na liście: 34 487