Szukaj

Ogłoszenie drobne

ASYSTENT ARCHITEKTA

Miejsce pracy
Gdynia Orłowo  ul.  Inżynierska 25/1 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Architektura / Projektowanie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Kontrakt
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:

  • Dobra znajomość programów RevitArchitecture, AutoCad, inne programy graficzne mile widziane;
  • Zaangażowanie ;
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego;

Obowiązki:

  • projektowanie architektoniczne koncepcyjne, budowlane i wykonawcze;

Oferujemy:

  • możliwość dalszego rozwoju;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju;

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie SV na adres mailowy: a...@modul... Wyświetl e-mail
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdynia
Inżynierska 25/1