Asystent / Asystentka administracyjna biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Zakres obowiązków:
  • kontrola oraz zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji,
  • ewidencja i rozliczanie faktur,
  • prowadzenie ewidencji i archiwizacja dokumentów,
  • bieżące prace biurowe,
  • kontakty z sądami i urzędami,
  • prowadzenie kalendarza i pilnowanie terminów (rozprawy, pisma procesowe, odpowiedzi do urzędów itd.),
  • wyjazdy do sądów, urzędów i innych instytucji.
Wymagania:
  • sumienność i dokładność,
  • samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport i inne).
Informacje o firmie
Olivia Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 07.07.2023