Asystent / Asystentka działu doradztwa biznesowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent

Witaj! Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności w doradztwie biznesowym, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Nasza firma stawia na przyjazną atmosferę i tworzenie ducha współpracy, co pozwoli Ci na łatwe nawiązanie relacji z innymi pracownikami i wspólne osiągnięcie celów biznesowych.

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Pracowników oraz Klientów.

Codziennie pracujemy by tworzyć naszą organizację opartą na ważnych dla nas wartościach jakimi są: ZAUFANIE, ROZWÓJ, OTWARTOŚĆ, PARTNERSTWO i SKUTECZNOŚĆ.

Obecnie do naszego biura w Gdańsku (biurowiec Tryton Business House)
poszukujemy kandydatki/ kandydata do pracy na stanowisku: Asystent / Asystentka działu doradztwa biznesowego

Oferujemy
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pełnienia samodzielnego stanowiska Doradcy Biznesowego
  • zatrudnienie w jednej z większych firm sektora księgowego w regionie,
  • stabilne zatrudnienie w parze z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • wyjątkowo koleżeńską atmosferę w zgranym, młodym zespole,
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia, tym samym możliwość rozwoju i awansowania
  • pracę w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w centrum miasta- biurowiec Tryton
  • bezpłatne porady prawne,
  • udział w systemie premiowania po przepracowaniu 12 miesięcy
  • szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna, korzystne ubezpieczenie na życie, owocowe dni, liczne integracje.

Twój zakres obowiązków
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami – kontakt mailowy i telefoniczny, udział w spotkaniach,
  • wsparcie działu księgowości oraz kadr i płac w bieżącej obsłudze klienta, czynności okołoksięgowe i okołoprawne,
  • doradztwo w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań dla klientów,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązania dla klientów,
  • obsługa zapytań ofertowych poprzez system CRM, negocjacje warunków współpracy z klientami, podpisywanie umów o współpracy,
  • poszerzanie bazy klientów poprzez rekomendacje,
  • udział w eventach promujących firmę.
Nasze wymagania
  • swoboda w nawiązywaniu relacji,
  • doświadczenie w obsłudze klientów B2B, mile widziane doświadczenie w bankowości,
  • otwarty umysł, chęci do nauki i ciągłego poszerzania wiedzy,
  • wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem (preferowane kierunki: księgowość, finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, prawo)
  • swoboda w poruszaniu się w środowisku MS Office, w szczególności Word i Excel,
  • dokładność i skrupulatność
  • komunikacja w języku angielskim minimum na poziomie B1
Jeśli interesuje Cię praca na powyższym stanowisku, to prześlij nam swoje CV na adres: [ukryte] z dopiskiem " Asystent DB" wraz ze wskazaniem w treści maila oczekiwań finansowych w kwocie netto oraz możliwym terminem podjęcia pracy.
Informacje o firmie
Jesteśmy dużym, nowoczesnym biurem doradczo-księgowym. Posiadamy oddziały w prestiżowych lokalizacjach w Gdańsku, Warszawie  i Londynie. Szybko rozwijamy się na rynku polskim i europejskim. Zajmujemy się kompleksową obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Naszymi głównymi usługami są: księgowość oraz kadry doradztwo podatkowe oraz międzynarodowe planowanie podatkowe, obsługa prawna i doradztwo biznesowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) prowadzonej przez JB Solutions spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku.