Asystent/ Asystentka Działu Spedycji

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Jesteśmy firmą działającą od 1998 roku. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Posiadamy ciągle rozwijającą się bazę zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest świadczenie usług transportowych na wysokim poziomie. Posiadamy certyfikaty: "Firma na Medal 2020" oraz "Gazele biznesu 2020".

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Spedycji

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienne monitorowanie pracy kierowców oraz za kontakty z klientami. Będzie wsparciem spedytora w realizowaniu transportów międzynarodowych oraz krajowych. Będzie weryfikowała zlecenia transportowe oraz wprowadzała dane do programu do obsługi floty.

Wybrana osoba musi posiadać:
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoką kulturę osobistą
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Ponadto musi być:
  • komunikatywna
  • samodzielna
  • uczciwa
  • otwarta na nowe wyzwania
  • sumienna i odpowiedzialna.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • kartę Sport&Culture
  • grupowe ubezpieczenie
  • pracę pełną wyzwań
  • przyjazną atmosferę
  • kawę bez limitu ;)
Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, aplikuj i dołącz do Zespołu LEW Transport !
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64524639
  • Data wyróżnienia: 28.10.2021
  • Data wprowadzenia: 13.10.2021
  • Aktualizacja: 15.10.2021