Asystent / Asystentka

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
15
Wynagrodzenie brutto (do)
20
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 13 godzin temu

Royal Apartments to firma działająca w branży deweloperskiej. Obecnie rozpoczynamy realizację naszego najnowszego projektu - budynku hotelowego w Gdańsku. W związku z najnowszym projektem, poszukujemy do zespołu osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach w zakresie administracji.

Zapewniamy:
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • szkolenia

Wymagania:
  • umiejetność tworzenia prezentacji biznesowych
  • znajomość programu Excel (minimum podstawowy)
  • koncentracja na wysokiej jakości wykonywaniu zadań
  • umiejętność logicznego myślenia na wysokim poziomie
  • umiejętność redagowania i tworzenia tekstów, estetyczne pisanie wiadomości e-mail
  • dyscyplina, samodzielność
  • chęci do nauki i rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami, spółkami oraz doświadczenie w branży finansowej lub nieruchomości
    Jeśli jesteś osobą bez doświadczenia oferujemy bezpłatne szkolenie.
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z procedurą
  • tworzenie prezentacji biznesowych (PowerPoint)
  • tworzenie raportów i zestawień
  • analizowanie umów i wyszukiwanie informacji na podstawie podanych wytycznych
  • inne zadania biurowe związane ze wsparciem pracy innych działów (np. umawianie spotkań; pozyskiwanie informacji - niezbędna umiejętność czytania ze zrozumieniem ustaw/rozporządzeń lub research w Internecie; redagowanie pism urzędowych itp.)

Do naszego zespołu poszukujemy osoby inteligentnej, która chce pracować zdalnie kilka godzin dziennie nad zadaniami różnego rodzaju. Zadania podzielone są na systematyczne (zgodnie z procedurą) oraz takie, które przesyłane są dzień wcześniej. Oczekiwana dyspozycyjność to min. 2-3 h dziennie (od poniedziałku do piątku).
  • Przed podjęciem stałej współpracy oferujemy płatny 2 tygodniowy okres próbny (15 zł/h)
Praca zdalna, dlatego od kandydata wymaga się zapewnienia sobie komputera, telefonu oraz stanowiska pracy.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o dyspozycyjności. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: „Aplikacja na stanowisko Asystent / Asystentka”. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 15 godzin temu
Aktualizacja: 21 godzin temu
P...@royal... Wyświetl e-mail
Royal Apartments
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Jaśkowa dolinia 4/3
Ważne jeszcze 5 dni (do 02.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63171617
  • Data wyróżnienia: 27 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 13 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 27 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 1 605
  • Wyświetleń na liście: 7 910
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku