Asystent/ Asystentka w dziale Zakupów

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Zakupy
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

W związku z rozwojem międzynarodowej firmy Baltec Marine działającej w branży stoczniowej poszukujemy do oddziału w Gdańsku - kandydata na stanowisko Asystent/ Asystentka w dziale Zakupów.

www.baltec-marine.pl

Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada dobrą znajomość języka angielskiego;
  • Jest samodzielna w działaniu;
  • Cechuje się dobrą organizacją pracy, umiejętnościami analitycznymi oraz planowania;
  • Biegle obsługuje pakiet MS Office, w szczególności program MS Excel;
Obowiązki na tym stanowisku:
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych;
  • Przygotowywanie oraz porządkowanie dokumentacji;
  • Analiza wycen;
  • Monitorowanie zamówień;
  • Kontakt z klientem;
  • Wsparcie działu w bieżących pracach;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz;
  • Umowę zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia;
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Szkolenia wewnętrzne dla pracowników;
  • Dogodną lokalizację biura w budynku C200;

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63199915
  • Data wyróżnienia: 24 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 24 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 1 434
  • Wyświetleń na liście: 15 191