Asystent biura i Agent ds. Nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 29 dni temu

Jeżeli chcesz pracować w nowoczesnej firmie świadczącej usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Interesujesz się branżą nieruchomości, cenisz pozytywne środowisko oraz miłą atmosferę w pracy, jesteś ambitny i spełniasz wymienione poniżej oczekiwania, oznacza, że jesteś pracownikiem, którego poszukujemy!

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, studenci mile widziani
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w realizację celów zespołu i samodzielność w działaniu
  • Wysoka motywacja do pracy oraz kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Posiadanie własnego auta i prawa jazdy kategorii B
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Lojalność i odpowiedzialność

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy
  • Obsługa klientów w biurze
  • Wyjazdy do klientów na terenie Trójmiasta
  • Wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych
  • Pracę z klientem w celu dokonania transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości

Oferujemy:
  • Wysokie i atrakcyjne zarobki uzależnione od zaangażowania + możliwości  dodatkowych zarobków z tytułu współpracy z innymi działami firmy
  • Wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
  • Dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę,
  • System CRM, baza ofert
  • Marketing i reklama na najwyższym możliwym poziomie
  • Komputer + telefon
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Odpowiednie przeszkolenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Kontrakt dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą (bądź gotowym taką działalność otworzyć).
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu na umowę o pracę
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę zlecenie
Informacje o firmie
Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna/sprzedaży oraz wynajmu/najmu nieruchomości, a co za tym idzie osiągający bardzo dobre wyniki.

Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu, gdzie praca się stanie częścią Twojego życia, a nie przykrym obowiązkiem!

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail: [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63847799
  • Data wyróżnienia: 23 października 2020
  • Data wprowadzenia: 23 października 2020
  • Aktualizacja: 2 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 784
  • Wyświetleń na liście: 44 051