Asystent biura sprzedaży

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Hurtownia owocowo- warzywna GASTRO FOOD (fbme/@GastroFoodGdansk) , mieszcząca się na Pomorskim Centrum Hurtowym RENK przy ul. Wodnika 50,
z uwagi na powiększenie zespołu obsługi biurowej, poszukuje:

- energicznej i sumiennej osoby do wsparcia biura sprzedaży
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • miłą atmosferę,
  • konieczne narzędzia pracy,
  • przyuczenie do systemu WF Mag,
  • deputat owocowo- warzywny.

Obowiązki:
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentów finansowo- księgowych,
  • prowadzenie mailowej i telefonicznej korespondencji z klientami,
  • sporządzanie zestawień,
  • zamawianie art. biurowych itp.

Wymagania:
  • status studenta,
  • obsługa MS Office,
  • gotowość do pracy w wymiarze 20-25 h/tydz.,
  • dokładność, skrupulatność oraz pracowitość.

Prosimy o kontakt mailowy.
Informacje o firmie

GASTRO FOOD
Istniejemy od ponad 11 lat. Znamy się na warzywach, owocach, sałatach i ziołach jak mało kto. Oferujemy naszym klientom towar doskonały pod względem jakości, wyselekcjonowany ręcznie oraz zaspakajający ich najbardziej oryginalne pomysły kulinarne, który dociera do nich na czas.
fb.me/@GastroFoodComPl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez Gastro Food Krzysztof Zienkiewicz z siedzibą w Gdyni.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych w ramach prowadzonej przez niego działalności.
INFO: W każdym czasie możesz cofnąć zgodę lub uzyskać potrzebne ci informacje kontaktując się z nami pod adresem podanym w ogłoszeniu, jako adres kontaktowy.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe

Gastro Food

a...@gastr... Wyświetl e-mail
obserwujesz
obserwujesz

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa
Wodnika 50
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 1 dzień (do 17.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64835418
  • Data wyróżnienia: 16.05.2022
  • Data wprowadzenia: 16.05.2022
  • Aktualizacja: 16.05.2022