Asystent biura w dziale marketingu (staż)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
HR,
Marketing,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Jeśli chcesz budować, rozwijać swoją ścieżkę zawodową w czynnościach komunikacji, marketingu i zarządzania projektami oraz jesteś osobą ambitną, gotową do rozwoju to zapraszamy do udziału w naszej rekrutacji. Termin rozpoczęcia stażu do uzgodnienia.
Pomerico Group zajmuje się realizacją projektów dla międzynarodowych Klientów z obszarów HR, IT, BPO i e-commerce.

Twój zakres obowiązków
  • wsparcie i tworzenie kampanii marketingowych
  • kontakt z bieżącymi i nowymi Klientami również w języku angielskim (m.in.mail, LinkedIn) i rozwijanie z nimi relacji
  • obsługa narzędzi i serwisów marketingowych
  • analiza działań marketingowych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • pozyskiwanie leadów (kontaktów sprzedażowych)
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • praktyczna znajomość obsługa komputera
  • umiejętności analityczne
  • dyspozycyjność w trakcie realizacji stażu równą pełnemu etatowi
  • gotowość na rozpoczęcie ewentualnej stałej współpracy po okresie stażu w wymiarze pełnego etatu
  • mile widziane: doświadczenie lub wiedza z obszaru sprzedaży i marketingu
  • otwartość i gotowość do rozwoju osobistego i zawodowego (m.in. radzenie sobie ze stresem, odrzuceniem, motywacja)

To oferujemy
  • wynagrodzenie w zależności od zaangażowania i wyników
  • poznasz nowoczesne narzędzi marketingowe i ich obsługę
  • dowiesz się w jaki sposób prowadzić skutecznie działania marketingowe
  • nauczysz się w jaki sposób analizować dane
  • dowiesz się w jaki sposób tworzyć zagraniczne kampanie marketingowe
  • poznasz tajniki skutecznej komunikacji w marketingu
  • szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, projektów i marketingu
  • rozwój i zdobywanie wybranej specjalizacji w miejscu dbającym o atmosferę, profesjonalizm i dobrą kulturę w pracy,
  • poznanie kultury pracy z firmami międzynarodowymi
  • po okresie stażu stała współpraca w kulturze organizacyjnej nastawionej na zaufanie, partnerstwo, rozwiązywanie problemów i politykę otwartych drzwi kadry kierowniczej, wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
  • dostarczenie środowiska pracy oraz narzędzi ( m.in. laptop, telefon), które umożliwią zrealizowanie postawionych celów
  • opieka przez doświadczonych managerów

Podsumowując: nie oczekuj stażu w postaci robienia kawy, sprzątania, a bardziej się nastaw na rozwój i codzienne poszerzanie własnej strefy komfortu. Otrzymasz praktyczną wiedzę i doświadczenie od doświadczonych specjalistów i managerów w firmie.

Staż stacjonarny na ul. Świętokrzyskiej 25 w Gdańsku.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] .

Aktualizacja: 10.05.2023