Asystent ds. biura i administracji wsparcie sprzedaży u dewelopera

Deweloper: 3City Invest

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Sprzedaż / doradztwo,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma deweloperska 3CityInvest poszukuje kandydata na stanowisko pracownika biurowego i wsparcia sprzedaży

Wymagania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i zaradność
  • Entuzjazm oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dobra organizacja pracy
  • Wiedza na temat rynku nieruchomości w Trójmieście
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administrowaniu wspólnotami, umiejętności sprzedażowe,  podstawowa znajomość ustawy deweloperskiej, umiejętność czytania rzutów mieszkań

Obowiązki
  • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klienta
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Koordynowanie i organizowanie procesu sprzedaży
  • Obsługa portali ogłoszeniowych i społecznościowych firmy
  • Organizacja pracy biura
  • Administracyjne wsparcie pracy biura
W zamian oferujemy
  • Stałe wynagrodzenie w wysokości 5000-6000 zł
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwe premie uzależnione od wyników
  • Możliwość rozwoju w branży nieruchomości
  • Praca zespołowa przy dużych projektach mieszkaniowych
  • Współtworzenie zespołu i marki 3CityInvest, której misją jest tworzenie alternatywy dla dużych osiedli mieszkaniowych w postaci kameralnych projektów mieszkaniowych
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, który realizuje unikalne projekty mieszkaniowe w Trójmieście, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [ukryte] do
Zaskocz nas swoją kreatywnością ! czekamy do dnia 8 stycznia 2024 r.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
3CityInvest - Tworzymy przestrzeń do życia!

Numer ogłoszenia: 65534436

Aktualizacja: 04.12.2023