Ogłoszenie nieaktualne

Asystent ds. finansów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Hotelarstwo,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszego biura przy ulicy Stara Stocznia 6 (inwestycja BRABANK) w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. finansów

Zakres obowiązków:
  • obsługa systemu rezerwacyjnego
  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy
  • weryfikacja dokumentacji niezbędnej dla poprawnego rozliczenia
  • sporządzanie raportów
  • obsługa dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników
  • wykonywanie zadań zleconych przez dedykowanego opiekuna księgowego
  • budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami w celu stałego podnoszenia jakości obsługi gości oraz efektywności pracy
  • wykonywanie zadań dodatkowych związanych ze stanowiskiem
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowym na wyżej wymienionym stanowisku
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacji pracy
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
Oferujemy :
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • pracę w przyjaznej atmosferze
Informacje o firmie
Downtown Apartments to lokalna firma zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów położonych w najlepszych turystycznych lokalizacjach Trójmiasta i okolic. Gościom z całego świata zapewniamy miły i bezproblemowy pobyt. W apartamentach dbamy o każdy detal, tak aby dorównywały one naszemu wspaniałemu, pełnemu atrakcji miastu.

Aktualizacja: 30.03.2023