Asystent ds. Nieruchomości Komercyjnych

Branża / kategoria
Administracja,
Obsługa klienta

Aktualizacja: 14 dni temu

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera (MS Office), mile widziana znajomość programów graficznych
  • kreatywność, otwartość, inicjatywa
  • prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (preferowana)

Obowiązki:

Asystent ds. nieruchomości komercyjnych odpowiedzialny będzie za kompleksową obsługę Klientów instytucjonalnych i fizycznych na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic (m.in. komercjalizacja nieruchomości własnych oraz zleconych).  Zakres Zadań:

  • wspieranie działań sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • skuteczne prowadzenie rozmów handlowych
  • doradztwo w zakresie nieruchomości
  • udział w targach i innych działaniach marketingowych

Oferujemy:

  • pracę w zespole pozytywnych profesjonalistów rynku nieruchomości
  • perspektywę długotrwałej współpracy dla prężnie rozwijającej się i rzetelnej firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym
  • udział w interesujących projektach komercyjnych

Ogłoszenie podstawowe
GNRR Robert Reich
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 77 dni (do 08.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63013784
  • Data wyróżnienia: 8 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2019
  • Aktualizacja: 22 listopada 2019
  • Wyświetleń: 173
  • Wyświetleń na liście: 4 208
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku