Asystent ds. wynajmu apartamentów Recepcjonista/ka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 28 dni temu

Poszukujemy osób na stanowisko - Asystent ds. Wynajmu Apartamentów, do naszych oddziałów w Gdańsku i Sopocie.  W zamian za zaangażowanie i rzetelną pracę oferujemy atrakcyjne warunki pracy.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowa znajomość innego języka mile widziana,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie i uśmiech,
  • wykształcenie średnie kierunkowe,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość systemów rezerwacyjnych - mile widziana.
Obowiązki:
  • obsługa gości apartamentów,
  • meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • obsługa systemu rezerwacyjnego KW Hotel,
  • sprawdzanie stanu czystości apartamentów,
  • udzielanie informacji oraz pomoc w sprawach związanych z pobytem gości,
  • współpraca z portalami rezerwacyjnymi.
Oferujemy:
  • pracę w zgranym, młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia w branży krótkoterminowego wynajmu apartamentów,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Aplikacje prosimy kierować na adres email: k...@domho... Wyświetl e-mail .

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom & House spółka z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Sopocie przy ul. 3-go Maja 42/2 moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62518868
  • Data wyróżnienia: 28 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 10 maja 2019
  • Aktualizacja: 28 maja 2019
  • Wyświetleń: 851
  • Wyświetleń na liście: 21 444