Asystent Dyrektora Przedszkola

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 15 dni temu

Innowacyjny i nowoczesny Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Chełm przy ul. Cieszyńskiego 1A w Gdańsku (80-809), zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Asystent Dyrektora Przedszkola.

Kto może wziąć udział w rekrutacji:

Każdy kto sądzi, że potrafi. Każdy kto wie, że w życiu najważniejsze jest działanie z pełną głową i pełnym sercem.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • miłe usposobienie, komunikatywność
  • samodzielność, kreatywność
Obowiązki:
  • przyjmowanie interesantów, udzielanie im informacji
  • odbieranie telefonów, odpisywanie na maile
  • współpraca z biurem księgowym, kadrowym
  • współpraca z kadrą zarządzającą, ze wszystkim pracownikami placówki
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • inne prace wynikające z potrzeby placówki lub zlecone przez Dyrekcję
  • aktywny uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenia
  • wsparcie merytoryczne
  • możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • udział w programie lojalnościowym
  • udział w programie MultiSport
  • pyszne domowe obiady
  • przyjazną i miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: b...@megam... Wyświetl e-mail

W temacie wiadomości: ASYSTENT DYREKTORA PRZEDSZKOLA CHEŁM

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63169514
  • Data wyróżnienia: 13 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 13 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 257
  • Wyświetleń na liście: 2 652