Asystent Działu Projektów Szkoleniowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administracja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

J.S. HAMILTON POLAND S.A. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań ,ekspertyz jakościowych i szkoleń, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Główne obowiązki:
  • Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej,
  • Pomoc przy organizacji szkoleń,
  • Ścisła współpraca z zespołem Specjalistów ds. szkoleń,
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i dobrych relacji z Klientami,
  • Działania w social mediach,
  • Wystawianie faktur.

Nasze oczekiwania:
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Doświadczenie w pracy z Klientem,
  • Swobodne poruszanie się w social mediach,
  • Nienaganne posługiwanie się językiem polskim,
  • Gotowości do rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych w ramach pakietu MSOffice (WORD, EXCEL, PPoint),
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania.

Co możemy Ci zaoferować:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku laboratoryjnym,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • Umowę zlecenie na okres max. 3 miesięcy, następnie umowę o pracę,
  • Benefity ( min. opieka medyczna w Luxmed, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia (w tym e-learningowe),
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez J.S.Hamilton Poland S.A. ul. Chwaszczyńska 180, 81-571 Gdynia moich danych osobowych zawartych w przesłanych przez mnie CV i liście motywacyjnym, do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Mam prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych, którą to zgodę mogę wycofać poprzez wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@hamilton.com.pl lub listownie na adres J.S.Hamilton Poland S.A. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, dokonanych na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62368451
  • Data wyróżnienia: 15 marca 2019
  • Data wprowadzenia: 15 marca 2019
  • Aktualizacja: 15 marca 2019
  • Wyświetleń: 831
  • Wyświetleń na liście: 21 227