Asystent działu sprzedaży i marketingu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Obowiązki:
  • wsparcie działu sprzedaży i marketingu
  • przygotowywanie dokumentów do umów, archiwizacja
  • kontrola przepływu informacji
  • obsługa systemu CRM
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
  • wstępna obsługa klienta
  • organizacja spotkań, terminów w kancelarii notarialnej
  • koordynacja obsługi posprzedażowej klienta
Od kandydata oczekujemy:
  • pozytywnego nastawienia, otwartości i chęci zdobywania wiedzy
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie branżą nieruchomości
  • wyższe wykształcenie
  • znajomość Microsoft Office, w tym programu Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność, terminowość przy wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą posadę na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte]
Informacje o firmie
Osiedle Młody Straszyn to nowopowstające osiedle na mapie trójmiejskiej aglomeracji. Dogodne położenie, bardzo dobry standard wykończenia lokali oraz wysoki poziom obsługi klienta wpływa na nasz stały wzrost. Dotychczas zrealizowaliśmy niemal 500 lokali.
W związku z rosnącą dynamiką sprzedaży oraz ekspansją firmy planujemy poszerzyć nasz zespół oraz rozwijać kompetencje.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64196362
  • Data wyróżnienia: 16 kwietnia 2021
  • Data wprowadzenia: 30 marca 2021
  • Aktualizacja: 13 kwietnia 2021
  • Wyświetleń: 1 967
  • Wyświetleń na liście: 32 291