Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk budowlany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Grupa kapitałowa SEMEKO poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Gdynia, Rumia, Reda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie przydzielonych prac,
  • organizacja miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP,
  • dbałość o powierzone narzędzia pracy.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie o profilu elektrycznym lub podobnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • SEP nie są wymagane,
  • dyspozycyjność i samodyscyplina,
  • wysoka kultura osobista i dobry kontakt z klientem,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych,
  • pracę w ciekawym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na oferowanym stanowisku, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte]
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 04.08.2023