Asystent/-ka w biurze zarządu

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

CO OFERUJEMY:
· Ciekawą pracę w perspektywicznej i szybko rozwijającej się branży outsourcingu pracowników ze Wschodu i Azji Środkowej
· Bezpośrednią współpracę z zarządem prężnie rozwijającej się spółki
· Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie (jesteśmy laureatem konkursu "Pracodawca przyjazny cudzoziemcom" 2020 i organizatorem cyklicznej akcji charytatywnej „Cenimy Wielkich, Wspieramy Małych”
· Możliwość rozwoju i realizacji ambitnych projektów
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Pracę w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Oliwie
· Pakiet medyczny, spotkania integracyjne

WYMAGANE KOMPETENCJE:
· wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych)
· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
· obsługa komputera (MS Office: Word, Excel, Power Point) i urządzeń biurowych
· motywacja, odpowiedzialność, logiczne myślenie, skrupulatność
· samodzielność, lojalność, dyskrecja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
· obsługa recepcji (obsługa pracowników i interesantów)
· prowadzenie terminarza spotkań oraz ich organizacja (przygotowywanie potrzebnych materiałów
· zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie
· odbieranie i przełączanie rozmów telefonicznych; maili
· odbieranie i wysyłanie korespondencji, koordynacja obiegu korespondencji
· organizacja podróży służbowych (zamawianie biletów, rezerwacje hoteli itp.)
· bieżące kontakty z firmami kurierskimi i dostawcami
· wsparcie administracyjne zespołu (przygotowywanie materiałów, archiwizowanie dokumentów)
· wsparcie dla zespołu w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami
· obsługa urządzeń biurowych
· realizacja bieżących zadań zleconych
· Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów
· stosowanie procedur, okresowe audyty
· Onboarding i offboarding pracowników biurowych
· Sporządzanie raportów, zestawień i prezentacji (głównie w Excelu i PowerPoint)
· Zaopatrzenie biura w art. biurowe i spożywcze
· monitorowanie terminów dot. aut służbowych (ubezpieczenia, przeglądy etc.)

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 20 dni temu

Profit4you

l...@profi... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
Antoniego Abrahama 1A
Ważne jeszcze 27 dni (do 04.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64948107
  • Data wyróżnienia: 04.08.2022
  • Data wprowadzenia: 04.08.2022
  • Aktualizacja: 05.08.2022