Asystent księgowego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Praktyka / Staż,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość,
Stanowiska asystenckie,
Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 14 dni temu

Podstawowe obowiązki:
  • kontakt z klientami kancelarii
  • wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych
  • pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • wsparcie w innych bieżących pracach
Wymagania:
  • znajomość podstaw rachunkowości (mile widziani studenci studiów zaocznych oraz osoby po ukończonym kursie podstaw księgowości),
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • chęć rozwoju w branży księgowo-rachunkowej.
  • dobrej organizacji pracy.
  • odpowiedzialność, systematyczność, terminowość.
  • umiejętność szybkiego uczenia się.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie rachunkowości i podatków.
  • wsparcie merytoryczne w powierzonych obowiązkach,
Informacje o firmie
Kancelaria Doradztwa Podatkowego "TANTUS" SC świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ewidencji podatkowych nieprzerwanie od 1992 roku.

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe
r...@tantu... Wyświetl e-mail
Kancelaria Doradztwa Podatkowego "TANTUS" SC
Adres
Gdańsk Wrzeszcz, Przymorze
Ważne jeszcze 10 dni (do 30.11.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63007822
  • Data wyróżnienia: 6 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 6 listopada 2019
  • Aktualizacja: 6 listopada 2019
  • Wyświetleń: 823
  • Wyświetleń na liście: 9 101
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku