Asystent księgowego

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży
  • Uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami
  • Miesięczna kontrola sald kont księgowych
  • Obsługa systemu programu Subiekt

Wymagania
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT) oraz Ustawy o rachunkowości.
  • Znajomość zagadnień księgowych
  • Duża samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu.
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu ze Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Oferujemy
  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wykształcenia
  • pracę w dowolnej formie zatrudnienia
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
Informacje o firmie
Flize-Gres to Generalny Wykonawca działający na terenie województwa pomorskiego.
Posiadamy doświadczenie w różnorodnych projektach budowlanych i inwestycyjnych, które zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów. Realizowaliśmy profesjonalne projekty związane z budową dróg, hal, budownictwem kubaturowym i deweloperskim.

Szukamy osób, które tak jak my chcą swoje doświadczenie przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65494868