Asystent Projektanta dział mostowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość zdobywania doświadczeń w realizacji ambitnych projektów inżynierskich
- Ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
- Współpracę z doświadczoną kadrą inżynierską
- Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia - m.in. z programów komputerowych
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów, dużą samodzielność w działaniu
- Elastyczna organizacja czasu pracy
- Pracę w pełnym wymiarze

Zadania:
- Opracowywanie projektów konstrukcyjnych obiektów inżynierskich (mosty, tunele, stacje metra) i kubaturowych
- Wykonywanie opracowań i koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych, optymalizacja rozwiązań projektowych
- Udział w realizacji dużych projektów inżynierskich na terenie kraju i za granicą (rynek niemiecki)
- Praca w programach komputerowych: AutoCAD / SofiCAD, środowisko BIM (m.in. Revit), pakiet Microsoft Office

Wymagania:
- Doskonała organizacja pracy w tym odpowiedzialność, dokładność, rzetelność
- Znajomość programów inżynierskich (możliwość kompleksowego przyuczenia)
- Wykształcenie techniczne kierunkowe
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość języka angielskiego (bądź niemieckiego) na poziomie komunikatywnym będzie atutem

Życiorys (CV) prosimy przesłać bezpośrednio na adres [ukryte] , w tytule wiadomości dopisek "grupa m6"

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63627611
  • Data wprowadzenia: 5 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 202
  • Wyświetleń na liście: 4 301