Asystent Projektanta Dział Sanitarny/HVAC

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Instalacje
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Nr ref: HVAC/1/2023

Realizujemy projekty z zakresu produkcji przemysłowej sektora farmaceutycznego, spożywczego i chemii gospodarczej. Projektujemy również budynki biurowe, obiekty magazynowe i spedycyjne, uczestnicząc w adaptacji, przebudowie i modernizacji budynków. Wspieramy naszych klientów w procesie projektowania instalacji procesowych dostarczając dokumentacje projektową pozwalającą na pełną realizację inwestycji.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

                                      ASYSTENT PROJEKTANTA DZIAŁ SANITARNY/HVAC
                                                    Miejsce pracy: Gdańsk
                                                      Nr ref. HVAC/1/2023

Twój zakres obowiązków
  • wykonywanie rysunków i obliczeń do projektów instalacji wentylacji, wod-kan, c.o. itp.,
  • sporządzanie opisów technicznych,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego,
  • koordynacja międzybranżowa i współpracowanie z zespołem projektowym.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe o kierunku inżynieria środowiska lub o kierunku mechanicznym,
  • 2-3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania w branży Wentylacji/Klimatyzacji/CT/WL/Wod-Kan,
  • znajomość programu AutoCAD, Excel, MS Office lub innych programów inżynieryjnych np. Instal-Soft.
Co oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość realizacji samodzielnych projektów.

Informacje o firmie

Firma TSE Polska – biuro projektów oferujące usługi w zakresie projektów wielobranżowych (projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze, oraz nadzory autorskie), nadzór i prowadzenie inwestycji, wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych i wentylacji.

Aktualizacja: 26.01.2023