Projektant/Asystent Projektanta Branży Konstrukcyjnej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Biuro projektowe branży konstrukcyjnej Statikus s.c. poszukuje projektanta i lub asystenta/asystentki projektanta. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działającą w branży projektowej od blisko15 lat.

Wymagania:

- ukończone studia wyższe / student IV, V roku studiów na kierunku budownictwo - specjalność konstrukcyjna
- znajomość środowiska CAD 2D / 3D
- znajomość mechaniki budowli
- chęć do nauki i rozwoju zawodowego
- sumienność

Obowiązki:

- udział w sporządzeniu projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych i żelbetowych

 Oferujemy:
- pracę przy ciekawych projektach
- możliwość realizacji praktyki projektowej do uprawnień
- możliwość rozwoju
- premie kwartalne

Więcej informacji o nas na stronie www.statikus.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 27.03.2024