Asystent projektanta (wentylacja pożarowa)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Działu Projektowego,
  • prace związane z przygotowywaniem i wydawaniem dokumentacji projektowej,
  • współpraca z Działem Projektowym oraz Specjalistami ds. Techniczno-Handlowych w zakresie obsługi klienta.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska),
  • doświadczenie w pracy jako asystent projektanta lub projektant,
  • bardzo dobra obsługa AutoCad, pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • kreatywność, samodzielność, zaangażowanie.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość zasad projektowania wentylacji,
  • doświadczenie w branży przeciwpożarowej,
  • znajomość oprogramowania PyroSim.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie z 35-letnią tradycją, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • pracę w ambitnym, twórczym i doświadczonym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Aktualizacja: 28.07.2023