Asystent projektanta/home stagera

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
750
Wynagrodzenie brutto (do)
3 000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wraz z rozwojem firmy "MOZAYKA nieruchomości i projektowanie" i ze zwiększoną ilością projektów wnętrz i home stagingów poszukuję do pomocy asystenki/asystenta.

OBOWIĄZKI:
-  wyszukiwanie materiałów wykończeniowych oraz mebli i ich zakup w sklepach stacjonarnych i online
- pomoc w realizacji usługi home staging'u
- wykonywanie inwentaryzacji pomieszczeń
- nanoszenie planów do programu Sketch Up
- inne

WYMAGANIA:
- zainteresowanie projektowaniem wnętrz i home stagingiem
- mile widziane ukończone kursy lub studia związane z projektowaniem
- prawo jazdy kat. B i swój samochód
- elastyczna dostępność czasu

OFERUJĘ:
- wynagrodzenie prowizyjne - do ustalenia
- podstawową naukę programu Sketch UP i Kerkythea
- szkolenie z technik home staging'u
- możliwość zatrudnienia na pełen etat i otrzymania samochodu służbowego
- elastyczne godziny pracy

Cv wraz z listem motywacyjnym proszę o przesłanie na adres: b...@mozay... Wyświetl e-mail

Informacje o firmie
Mozayka to firma, która zajmuję się zarówno pośrednictwem w nieruchomościach jak i projektami wnętrz wraz z usługą home staging'u. Więcej informacji o firmie: www.mozayka.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63028316
  • Data wyróżnienia: 14 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 14 listopada 2019
  • Aktualizacja: 14 listopada 2019
  • Wyświetleń: 671
  • Wyświetleń na liście: 6 635