Asystent sprzedaży

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Jesteś studentem dziennym lub zaocznym? Lubisz pracę w zespole i zależy Ci na ciągłym rozwijaniu się? Interesuje Cię świat finansów i chcesz zdobywać wiedzę w tym zakresie? Jeżeli tak, napisz do nas!

Oferujemy pracę na stanowisku Asystenta sprzedaży w naszej placówce w Galerii Morena.

Asystent to pierwszy poziom w zdobywaniu doświadczenia w branży finansowej.
Dlatego warto spróbować już na studiach. Oferujemy elastyczny czas pracy, dostosowujemy się do planów zajęć.
Pracujemy od 9:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty i niedziele pracujące od 10.00 do 20.00.

 Czego od Ciebie wymagamy?
– komunikatywności
– zdolności analizy danych
– skrupulatności

Jakie są obowiązki na stanowisku asystenta?
– administracja zawartych polis
– wsparcie specjalistów ds. ubezpieczeń
– telefoniczna obsługa klientów firmy

Co oferujemy?
– pracę w młodym zespole
– możliwość zdobywania wiedzy
– możliwość stałego zatrudnienia

Informacje o firmie
Ubezpieczalnia to multiagencja godna zaufania. Klienci zawsze byli dla nas na pierwszym miejscu, dzięki czemu nieustannie powracają do nas od 1998 roku, od kiedy działamy na rynku finansowym. Od zawsze stawiamy na profesjonalną obsługę i doradztwo.

Ubezpieczalnia- pomagamy w wyborze ubezpieczenia.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63740303
  • Data wyróżnienia: 14 września 2020
  • Data wprowadzenia: 14 września 2020
  • Wyświetleń: 423
  • Wyświetleń na liście: 3 799