Asystent w dziale agencji celnej

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Agencje celne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 200 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne
i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego
oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

ASYSTENT W DZIALE AGENCJI CELNEJ
Lokalizacja: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie informacji do systemów komputerowych
  • prace pomocnicze w agencji celnej
  • obowiązki gońca
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • preferowani studenci zaoczni
Oferujemy:
  •  pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  •  pracę w młodym, dynamicznym zespole
  •  możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  •  benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, wydarzenia  integracyjne, szkolenia wewnętrzne)

CV opatrzone klauzulą o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy przesyłać na adres e-mail: [ukryte]

Link do bezpośredniej rekrutacji :

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64828622
  • Data wprowadzenia: 11.05.2022
  • Aktualizacja: 11.05.2022