Asystent w Dziale Frachtu Morskiego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

ATC CARGO S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta w Dziale Frachtu Morskiego.

Miejsce pracy: Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • współpraca z wszystkimi działami wewnątrz organizacji,
  • praca dokumentacyjna i aktualizacja danych w systemie operacyjnym,
  • współpraca z podwykonawcami, kontrahentami oraz międzynarodowymi partnerami,
  • wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu codziennych obowiązków.

NASZE WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, absolutorium lub studia na ostatnim semestrze,
  • zainteresowanie branżą TSL,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych, w tym znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i życiowy optymizm,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Informacje o firmie

KIM JESTEŚMY?
  • ekspertami w dziedzinie transportu i logistyki,
  • spółką akcyjną notowaną na rynku giełdowym,
  • marką rozpoznawaną na rynku europejskim jak również na arenie międzynarodowej,
  • rzetelnym i stabilnym pracodawcą,
  • otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób,
  • obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe koncerny,
  • oferta naszej firmy obejmuje: transport morski, lądowy, kolejowy, lotniczy, drogowy, multimodalny, logistykę magazynową i usługi agencji celnej.
  • granice naszych możliwości wyznaczają potrzeby naszych klientów.

CO OFERUJEMY?
  • UMOWA O PRACĘ, terminowe wynagrodzenie,
  • pracę, do której chce się przychodzić,
  • przyjazny zespół, który zawsze Ci pomoże,
  • fajny klimat, otwartą komunikację, wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników oraz opiekuna stażu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży TSL,
  • pracę w trybie stacjonarnym i zdalnym,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • benefity (dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie, premie świąteczne i okolicznościowe),
  • udział w ZFŚS (wczasy pod gruszą),
  • integracje oraz imprezy okolicznościowe.

CV należy przesłać w formacie PDF zatytułowanym imieniem i nazwiskiem na adres: [ukryte]  w tytule wiadomości podając: Asystent w Dziale Frachtu Morskiego - rekrutacja.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Asystenta w Dziale Frachtu Morskiego. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [ukryte]
Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [ukryte]

Aktualizacja: 07.06.2023