Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Asystent w sekretariacie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 21 dni temu

Biuro Tłumaczeń Faster wchodzące w skład firmy MEXPO systemtourguide.com
zatrudni osobę na stanowisko Asystenta Sekretariatu.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - może być w trakcie studiów zaocznych
  • miłe usposobienie i komunikatywność
  • dużo uśmiechu i koleżeńskość
  • cierpliwość i empatia
  • mile widziana znajomość języka obcego*
Obowiązki:
  • obsługa sekretariatu firmy
  • obsługa biura tłumaczeń wg standardu Systemu Zarządzania ISO (nauczymy)
  • pomoc koleżankom i kolegom z zespołu w codziennych obowiązkach
Możliwości rozwoju:
  • obiecujemy DUŻO praktycznej nauki, która zaprocentuje w Twoim dalszym życiu zawodowym
  • awans na stanowisko Pracownika Sekretariatu lub
  • po min. 10 m-cach możliwość w pracy w innym dziale firmy
  • praktyczne opanowanie obsługi klienta i pracy w sekretariacie pod okiem doświadczonych specjalistów
  • opanowanie pracy w środowisku ISO
  • po min. 10 m-cach możliwość współfinansowania kursu językowego
  • karta Benefit dla chętnych po min. 10 m-cach
UWAGA - pomyśl, czy pasujesz do naszego zespołu:
  • Twoje otoczenie uważa Cię za osobę komunikatywną
  • mówią o Tobie, że jesteś dokładna/y i staranna/y
  • Twoi znajomi cenią Cię za uśmiech i pozytywne nastawienie do życia
  • jesteś osobą otwarta na nową wiedzę i robisz notatki
  • nie masz oporu aby zrobić współpracownikom kawę lub herbatę
  • zależy Ci i dbasz o ład i porządek w miejscu, gdzie spędzasz dużo czasu
Jeśli we wszystkich powyższych wypadkach odpowiedź brzmi tak - wyślij nam swoją aplikację na stanowisko Asystenta Sekretariatu.

UWAGA - kiedy skasujemy Twoją wiadomość do nas:
- gdy wyślesz CV metodą ctrl-C-ctrl-V
- gdy w treści mejla nie będzie...  żadnej treści, tylko załącznik z CV
- gdy zapomnisz załączników
- gdy Twoje CV rozmija się z wymaganiami ogłoszenia

* sprawdzimy

Informacje o firmie
Od 19 lat przynosimy wymierne korzyści naszym klientom w Gdyni, Polsce i Europie.
Od 2003 roku prowadzimy Biuro Tłumaczeń Faster (ISO 9001:2015)
Zajmujemy się także sprzedażą, doradztwem i rozwojem w zakresie systemów tourguide i audioguide.

Adres
Gdynia Śródmieście
gen. Kazimierza Pułaskiego 8
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62246235
  • Data wyróżnienia: 27 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 1 lutego 2019
  • Aktualizacja: 12 lutego 2019
  • Wyświetleń: 4 637
  • Wyświetleń na liście: 115 474