Asystent/Asystentka

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
1 000
Wynagrodzenie brutto (do)
2 000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 15 dni temu

Witaj ! 
‍Nazywam się Kamil Gerc. Od 11 lat pomagam moim klientom w dziedzinie finansów będąc ich doradcą. Tu możesz podejrzeć mój profil zawodowy : https://www.phinance.pl/doradca/kamil.gerc_1970840

W związku z rozwojem mojego zespołu część obowiązków które do tej pory wykonywałem samemu chętnie oddam Tobie.

Nasza praca jest niesamowicie ciekawa. Codziennie rozmawiamy i pomagamy nowym ludziom. 

Jako doradca finansowy zapewniam moim klientom stałą obsługę przy wyborze ich produktów finansowych, procesuję ich wnioski kredytowe czy dbam o bezpieczeństwo ich inwestycji.

I właśnie częścią operacyjną niektórych z tych czynności miałbyś/miałabyś się zająć.

Co na przykład? Wykonać telefon do klienta z zapytaniem, czy polisa na mieszkanie którą chce odnowić ma zawierać dokładnie ten sam zakres co rok temu, czy może chciałby coś zmienić. Albo spytać kiedy kończy mu się ubezpieczenie samochodu. Albo po prostu zapytać czy dobrze się miewa. 

Będzie to dla mnie również coś nowego, dlatego pomyślałem że pół etatu będzie na razie wystarczające, jednak jeśli sprawdzisz się u mnie i miejsce pracy Ci się spodoba,  bardzo chętnie zwiększę wymiar czasu  pracy, docelowo do pełnego etatu. 

Z uwagi na elastyczne godziny pracy jest to idealna oferta dla studentów.

Jeśli zatem masz dziś więcej wolnego czasu niż Ci potrzebne, i szukasz dodatkowego zajęcia, a jesteś osobą KOMUNIKATYWNĄ, to nie wahaj się ani chwili i ślij CV na adres [ukryte] w tytule wpisując REKRUTACJA.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64129302
  • Data wyróżnienia: 20 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 20 lutego 2021
  • Aktualizacja: 20 lutego 2021
  • Wyświetleń: 1 379
  • Wyświetleń na liście: 5 945