Asystentka / Asystent Działu Handlowego

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków:
  • wsparcie zespołu handlowego w procesie sprzedaży (back office)
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • obsługa klientów i dbałość o długotrwałą współpracę
  • pomoc w organizacji pracy działu handlowego
  • promowanie wizerunku firmy na rynku
Wymagania:
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • swobodna obsługa komputera, gotowość do nauki nowych systemów
  • wykształcenie minimum średnie
  • determinacja i konsekwencja w działaniu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe
  • przyjazną atmosferę
  • szkolenia
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysyłanie swojego CV na adres [ukryte] . W tytule maila proszę wpisać „Asysten Działu Handlowego”
Informacje o firmie
EET Group to niszowy dystrybutor IT z wartością dodaną, zapewniający dostawcom i klientom ekspercką wiedzę branżową, inteligentne rozwiązania logistyczne, unikalną obsługę sprzedaży i inteligentne narzędzia marketingowe. Działamy na 24 rynkach w całej Europie, obsługujemy ponad 1100 marek i obsługujemy ponad 30 000 klientów rocznie.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65027413
  • Data wyróżnienia: 29.09.2022
  • Data wprowadzenia: 29.09.2022
  • Aktualizacja: 29.09.2022