Asystentka Biura Nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje ASYSTENTKI/SEKRETARKI do oddziału znajdującego się w Gdyni.
Oczekujemy:
  • Zaangażowania,
  • Dokładności i sumienności pracy,
  • Znajomości pakietu Office (przynajmniej podstawowej),
  • Pozytywnego usposobienia :)
  • Mile widziane: Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rynku nieruchomości
Zakres obowiązków:
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • tworzenie zestawień,
  • organizacja porządku w biurze,
  • prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z firmami i urzędami,
  • organizacja spotkań firmowych,
  • organizacja procesów rekrutacyjnych,
  • pomoc w prowadzeniu fanpage'y na portalach społecznościowych,
  • dokonywanie zamówień firmowych,
  • dbanie o dobry wizerunek biura i firmy.
Oferujemy:
  • Stałe godziny pracy, tylko w dni robocze,
  • Pracę w sympatycznym, zgranym zespole,
  • Spotkania integracyjne,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w Gdyni
Serdecznie zapraszamy do składania CV!

Informacje o firmie
Zespół Magic House Magic House to zespół blisko 40 osób zaangażowanych w to by zapewnić sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. To trzy współpracujące ze sobą oddziały skupione na różnych częściach Trójmiasta, które dzięki wyspecjalizowaniu zawsze dysponują aktualną i szeroką wiedzą na temat określonych lokalizacji. To ponad 6 lat doświadczenia na trójmiejskim rynku nieruchomości. W pracy cenimy sobie zaangażowanie i chęć do ciągłego rozwoju oraz rodzinną atmosferę w biurze. Czujesz, że do nas pasujesz?