Ogłoszenie nieaktualne

Asystent/ka Biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania jakie otrzymasz:
  • Prowadzenie sekretariatu oraz wspieranie administracyjne poszczególnych działów firmy
  • Zapewnienie właściwego obiegu i przepływu informacji
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz administracyjnych
  • Organizacja wyjazdów służbowych (przeloty, hotele, wynajem samochodów, ubezpieczenia, wizy, wymagane szczepienia etc.) oraz spotkań
  • Przygotowywanie pism oraz nadzór nad dokumentacją firmową, sporządzanie pism dla Zarządu
  • Nadzór nad BDO i sprawozdawczością
  • Tłumaczenie korespondencji na język angielski
  • bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych oraz biurowych, bieżące zakupy innych materiałów nie produkcyjnych dla wszystkich działów spółki
Aplikuj, jeżeli:
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafisz budować pozytywne relacje i współpracować z zespołem
  • Efektywnie zorganizujesz swoje miejsce pracy
  • Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i masz dużo pozytywnej energii
  • Twój angielski jest na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Sprawnie obsługujesz pakiet MS Office (Word, Excel)
  • Masz wykształcenie min. średnie
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w ramach podstawowego systemu czasu pracy (od poniedziałku do piątku, 40h tygodniowo, 8h dziennie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych w Polsce firm w branży jubilersko-bursztynniczej
  • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach
  • Narzędzia pracy dostosowane do stanowiska
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [ukryte]
Informacje o firmie
S&A jewellery design jest jedną z największych w Polsce firm handlowo-produkcyjnych wytwarzających biżuterię z bursztynem i kamieniami szlachetnym i jest doceniana za jakość oferowanych produktów, konsekwencję w kreowaniu trendów i innowacyjność. Nasza biżuteria zdobywa uznanie na najbardziej prestiżowych targach jubilerskich na całym świeci, jako że tworzone kolekcje są nowoczesne i oryginalne, dopasowane do potrzeb klienta i rynku zbytu.