Ogłoszenie nieaktualne

Asystent/ka Biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa recepcji biura (odbieranie telefonów, obsługa firmowego maila, przyjmowanie gości, kontrola nad kalendarzem spotkań)
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby przełożonego
  • Organizacja oraz obsługa spotkań firmowych
  • Organizacja podróży służbowych: bookowanie hoteli, biletów kolejowych, lotniczych
  • Dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji przychodzącej i wychodzącej (Poczta Polska, firmy kurierskie)
  • Monitorowanie stanu oraz składanie zamówień na artykuły biurowe oraz środki czystości
  • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Nadzór nad dokumentacją firmową w formie elektronicznej i papierowej
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego
Nasze wymagania
  • Znajomość j. angielski min. B1 (obsługa maila firmowego, połączeń telefonicznych)
  • Umiejętność nadawania priorytetów w wykonywaniu zadań
  • Samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę na cały etat już od pierwszego dnia
  • 85% dofinansowania karty MultiSport*
  • 85% dofinansowania prywatnej opieki medycznej LUX MED*
  • Bezpłatny kursy języka niemieckiego
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon - w zależności od stanowiska)
  • Program Poleceń Pracowników
  • Premie i prezenty świąteczne
  • Konkursy sportowe
  • 300 zł na zakup nowych okularów korekcyjnych co 2 lata (z orzeczeniem lekarskim)
  • Brak DRESS CODE’u
  • Magazyn MAKOnews
  • Obchodzimy Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka i tłusty czwartek
  • Imprezy integracyjne, wigilie firmowe
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole oraz przyjaznej, domowej atmosferze. Daleko nam do typowych korporacji ;)
*dotyczy pracowników po okresie próbnym

Aktualizacja: 02.06.2023