Asystent/ka ds. kadrowo-finansowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Stanowiska asystenckie,
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 12 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem uczelni, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ASYSTENT/KA DS. KADROWO-FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Gdańsk
OPIS STANOWISKA:
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych;
  • Wsparcie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników;
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych;
  • Zgłoszenia i wyrejestrowania z ZUS;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących spraw płacowych oraz finansowych;
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe - preferowane studia na kierunku finanse i rachunkowość;
  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office;
  • Obsługa programu Płatnik - ZUS;
  • Znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF;
  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania informacji;
  • Umiejętność organizacji i planowania pracy;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • pracę w młodym zespole pełnym energii i pomysłów;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 28 lutego 2020 r. na adres: c...@wp.pl Wyświetl e-mail

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Zdrowia z siedzibą w Gdańsku przy ul. Pelplińskiej 7 (80-335). Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
c...@wp.pl Wyświetl e-mail
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 1 dzień (do 26.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63247388
  • Data wyróżnienia: 12 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 12 lutego 2020
  • Wyświetleń: 1 417
  • Wyświetleń na liście: 19 739
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku