Asystentka ds. księgowości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

SurfBurger to siedem stacjonarnych lokali oraz trzy restauracje na kołach stworzone z pasji do pysznych domowych burgerów przyrządzanych z naturalnych i świeżych składników. Nasza prężnie rozwijająca się firma staje przed coraz to nowymi wyzwaniami,
chcąc im wszystkim sprostać poszukujemy nowej osoby do naszego Surf Teamu
na stanowisko: Asystentka Biura

Obowiązki:
- Ewidencjonowanie, opisywanie faktur, przygotowywanie dokumentów dla księgowości
- Obsługa programu gospodarki finansowo-kadrowej
- Prowadzenie teczek osobowych pracowników
- Wystawianie faktur Vat na podstawie paragonów
- Obsługa korespondencji firmowej
- Obsługa poczty elektronicznej
- Ewidencja i koordynacja obiegu dokumentów
- Prowadzenie raportu kasowego, rozliczanie utargów,  kontrola sejfu
- Dokonywanie operacji bankowych – terminowe wprowadzanie przelewów do kontrahentów
- Przygotowywanie umów zleceń
- Wystawiane rachunków do umów zleceń
- Cotygodniowe przygotowywanie zestawień o wydatkach i przychodach
- Przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentów związanych z działalnością firmy
- Kontrola spraw terminowych związanych w funkcjonowaniem lokali gastronomicznych (pozwolenia, koncesje, sanepid itp.)
- Przyjmowanie i obsługa gości, dbałość o czystość, ład i porządek w biurze

Oczekiwania:
-Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w biurze rachunkowym lub w dziale księgowości
-Dyspozycyjność
-Znajomość zasad kontroli kosztów i tworzenia rozliczeń
-Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów i koncentracja na celach
-Obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-Umiejętność  pracy pod presją czasu i zadań
-Skrupulatności oraz odpowiedzialności za jakość realizowanych zadań
- Znajomość (przynajmniej podstawowa) funkcjonowania pełnej księgowości
- Miła aparycja

Oferujemy:
- Udział w rozwoju firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę na okres próbny, następnie umowę o pracę
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Pełen etat
- Możliwość rozwoju zawodowego w bardzo prężnie rozwijającej się firmie
- Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
- W celu realizacji zadań zapewniamy: zaplecze biurowe, telefon, komputer i inne niezbędne do pracy narzędzia.

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres mailowy: [ukryte] z dopiskiem REKRUTACJA BIURO.

Informacje o firmie
SurfBurger to siedem stacjonarnych lokali oraz trzy restauracje na kołach stworzone z pasji do pysznych domowych burgerów przyrządzanych z naturalnych i świeżych składników.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63257559
  • Data wyróżnienia: 17 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 17 lutego 2020
  • Aktualizacja: 20 lutego 2020
  • Wyświetleń: 2 030
  • Wyświetleń na liście: 16 809