Asystent/ka działu księgowości

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
6 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

Drogeria internetowa ABCKOSMETYCZNE.PL należy do firmy NetVest Group, nastawiającej się na nowoczesne rozwiązania oraz rozwój. Firmę tworzy zespół profesjonalistów z wielu różnorodnych dziedzin, takich jak: sprzedaż, e-commerce, marketing, PR, import i eksport.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka działu księgowego

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie w procesie kontroli obiegu dokumentów finansowych;
  • Wstępne przygotowanie dokumentów do księgowania;
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów wewnętrznych;
  • Wsparcie działu finansowego w bieżących pracach;
  • Wprowadzanie faktur zakupowych i kosztowych;
  • Rozliczanie wyciągów bankowych i kontrola rozrachunków;
Wymagania:
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Samodzielność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę z innymi działami Spółki;
  • Znajomość programów INSERT (Rewizor, Subiekt, Gratyfikant) będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
Co oferujemy:
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • Pracę w godzinach 9.00-17.00;
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o procesach firmy, wsparcie ze strony zespołu oraz przełożonego;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Długoterminową współpracę;
  • Wysokie wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności);
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie standardowe

Abckosmetyczne.pl

791070... Wyświetl numer
r...@netve... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Letnica
Sucha 15
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 2 dni (do 27.10.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64520771
  • Data wyróżnienia: 18.10.2021
  • Data wprowadzenia: 11.10.2021
Zadzwoń SMS