Wróć do góry

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1000 - 2000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Zarządzanie biurem,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Zatrudnię na stanowisko Asystenta/tki - Pracownika Biura.

Witam! Poszukuję osoby na stanowisko asystenta/ asystentki, pracownika biura.
Jestem osobą, która prowadzi kilka rozwijających się projektów, o których piszę poniżej i potrzebuję, być może Twojego, wsparcia. Przeczytaj do końca.

Do Twoich obowiązków należałyby:
 • Obsługa bieżącej administracji,
 • Wystawianie faktur,
 • Kontakt z klientem (mailowy bądź telefoniczny),
 • Przygotowywanie prostych baz informacyjnych (np. spis przedszkoli),
 • Przygotowywanie prostych grafik/tekstów informacyjnych,
 • Kontakt z partnerami,
 • Umawianie spotkań.

Mocno liczymy na:
 • Chęci do pracy w dynamicznym środowisku,
 • Komunikatywność i brak oporu przed kontaktem z ludźmi,
 • Podstawową obsługę MS Office,
 • Chęci rozwoju.

Dodatkowo mile widziane:
 • Bycie osobą aktywną fizycznie,
 • Znajomość programu Canva,
 • Podstawowa znajomość działania social mediów.

O mnie:
Działam w branży fitness/sport oraz edukacja. Moimi głównymi działalnościami są: 

Train Me Now - głównie prowadzenie treningów personalnych z młodzieżą i dorosłymi na lokalnej siłowni jak i praca z ludźmi online na całym świecie. Oprócz tego również budowanie sportowej społeczności poprzez zwariowane eventy, prowadzenie warsztatów dla młodzieży i dorosłych.

Jaguar Kids - Szkółka sportowa dla przedszkolaków. Działamy już 6 lat i mamy w swoich szeregach prawie 400 adeptów oraz 6 trenerów. Naszym głównym celem jest dołożyć cegiełkę do rozwoju najmłodszych łącząc sport, zabawę i naukę. Cały czas się rozwijamy o nowe grupy i dyscypliny. 

Fundacja Sport Relacja Edukacja - Nowo powstała fundacja sportowa. W jej ramach prowadzimy zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnościami. Prowadzimy dużo różnych inicjatyw promujących zdrowy styl życia oraz wyrównujących szanse. 

Wszystkie prowadzone przeze mnie inicjatywy mają duże chęci i możliwości rozwoju oraz jest to raczej dynamiczne środowisko, gdzie co chwila powstają nowe pomysły. Potrzebuję osoby, która zajmować będzie się częścią administracyjną wyżej wymienionych podmiotów. Wystawianie faktur, przelewy, kontakt z klientem itp. 

Jednakże na tym nasza współpraca nie musi się kończyć. Docelowo poszukuję osoby, która wpasuje się w kulturę organizacji, mającej przede wszystkim mnóstwo świeżych pomysłów oraz chęci do pracy i rozwoju oraz która finalnie będzie brała czynny udział przy ciekawych sportowo - edukacyjnych projektach. 

Praca może być w zupełności zdalna, początkowo na maksymalnie pół etatu, z późniejszymi aktualizacjami względem zaangażowania. Jeżeli jesteś osobą, która nie może usiedzieć w miejscu, ma co chwila nowe pomysły a jednocześnie lubi zabawę cyferkami i tabelki to jest duża szansa, że się dogadamy. 

Oprócz standardowego CV mile widziane kilka informacji o zainteresowaniach oraz o tym dlaczego właśnie z Tobą miałbym współpracować. 

Więcej o mnie i inicjatywach na: www.trainmenow.pl

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: [ukryte]
W tytule zgłoszenia proszę wpisać: REKRUTACJA ASYSTENT/ ASYSTENTKA 
Informacje o firmie
Nazywam się Cezary Dobrzelecki. Jestem trenerem personalnym, trenerem piłki nożnej, autorem warsztatów świadomościowych w temacie zdrowego stylu życia dla dorosłych i młodzieży, trenerem przygotowania motorycznego oraz propagatorem aktywności.
Pomagam ludziom w polepszaniu ich zdrowia, wyglądu, samopoczucia czy wyników sportowych. Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. W ramach Train Me Now wraz z moim zespołem prowadzimy treningi i konsultacje online, wyzwania online czy treningi motoryczne dla sportowców. Przygotowujemy też plany treningowe i żywieniowe online
Tworzę też społeczność na Sportowo Niepoprawni gdzie spotykamy się na zajęciach grupowych, wyzwaniach online lub wyjazdach sportowych po Polsce i Europie w ramach Train Me Now Travel.
Staram się przenosić to co najlepsze ze świata dzieci do świata dorosłych i na odwrót. Pomagam ludziom zredukować zbędne kilogramy, nabrać siły czy masy mięśniowej, zaś młodym sportowcom zbudować odpowiedni system wartości i sprawić że będą lepsi w tym co robią.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 65242936
 • Data wyróżnienia: 13.03.2023
 • Data wprowadzenia: 10.03.2023