Ogłoszenie nieaktualne

Asystentka prezesa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Grupa firm z branży logistycznej działająca pod znakiem Tomi Sp. z o.o.
poszukuje dynamicznej i profesjonalnej asystentki prezesa do wspierania naszego zespołu w codziennych operacjach. Jeśli jesteś dobrze zorganizowaną, zaradną i sumienną osobą o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych, to ta praca jest dla Ciebie!

Działamy na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się transportem, przeładunkiem towarów i spedycją międzynarodową. Posiadamy własny magazyn celny oraz agencję celną.
Rozwijamy się we wszystkich kierunkach aby jak najbardziej kompleksowo obsłużyć naszych klientów.

Aktualnie w dużym stopniu opieramy się o rynek ukraiński

Obowiązki:
  • Zapewnianie kompleksowego wsparcia administracyjnego dla prezesa firmy w codziennych obowiązkach
  • Zarządzanie kalendarzem, planowanie spotkań i podróży służbowych
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedaży, raportów i prezentacji
  • Koordynacja zespołu i monitorowanie postępów projektów
  • Organizacja spotkań biznesowych i innych wydarzeń
  • Reprezentowanie prezesa w kontaktach z kontrahentami
  • Obsługa korespondencji e-mailowej, telefonów i innych form komunikacji
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania biura
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy biurowej. Nie jest wymagane aby było to doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) i innych narzędzi biurowych
  • Umiejętność pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Miła aparycja
  • Wykształcenie wyższe (preferowane, ale nie wymagane)
Oferujemy:
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • Część etatu / cały etat
Jeśli jesteś zainteresowana tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV na maila: [ukryte]