Asystent/ka sprzedaży

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Poszukujemy asystenta/ki sprzedaży do naszego salonu PINKO w centrum handlowym Forum w Gdańsku:

Twój zakres obowiązków
  • JEŚLI LUBISZ LUDZI I MODĘ TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
  • POSZUKUJEMY STYLISTÓW Z PASJĄ!
Nasze wymagania
  • umiejętność budowania relacji
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie
  • pasja do mody i stylizacji
  • zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego
To oferujemy
  • pracę w międzynarodowej marce docenianej przez kobiety na całym świecie
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę w pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
Informacje o firmie
PINKO to włoska marka odzieżowa, którą pokochały już kobiety na całym świecie!
Marka PINKO została stworzona w latach ’80 w Fidenzie we Włoszech z myślą o kobietach niezależnych, odważnych, zmysłowych oraz świadomych swojej kobiecości, które wyrażają swoją osobowość poprzez wybór konkretnego stylu- stylu Pinko.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64529081
  • Data wyróżnienia: 19.10.2021
  • Data wprowadzenia: 16.10.2021
  • Aktualizacja: 25.10.2021