Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: AS/05/2023

Jesteśmy jedną z wiodących i najbardziej rozpoznawalnych klinik w Trójmieście z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług stomatologicznych w zakresie kilku specjalizacji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu najlepszych kandydatek i kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT(KA) STOMATOLOGICZN(Y/A)

Zakres obowiązków
  • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych na 4 ręce
  • Przygotowywanie gabinetów do zabiegów stomatologicznych
  • Rozmowa z pacjentem i przygotowanie do zabiegu
  • Utrzymanie porządku i czystości
  • Ewidencja i przygotowywanie zamówień na materiały
  • Bieżąca współpraca z koordynatorami, zespołem lekarzy, asystentek, rejestracji i kierownictwem kliniki
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe lub medyczne
  • Co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w zawodzie
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Empatia i pogodne usposobienie
Mile widziane:
  • Umiejętność pracy w systemach informatycznych, znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z pacjentami zagranicznymi
  • Uprawnienia do wykonywania zdjęć RTG (technik radiologii)
  • Obecność w mediach społecznościowych i posługiwanie się komunikatorami (Messenger, WhatsApp)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia oraz motywujący system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego lub niepełnego etatu
  • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole młodych i doświadczonych lekarzy oraz wysokiej klasy specjalistówkadt
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Informacje o firmie
[ukryte]

Aktualizacja: 19.05.2023