Asystentka stomatologiczna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, praca na 4 ręce
  • przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy samodzielnej lub z lekarzem
  • sterylizację narzędzi i materiałów po wykonanych samodzielnie zabiegach
  • dbanie o wizerunek kliniki stomatologicznej, jej prestiż oraz dobre relacje z klientami

Oczekiwania
  • wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań
  • umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w zawodzie
  • wysoka kultura osobista
  • angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
  • pracę w prestiżowej Klinice DSD
  • umowę o pracę o konktrakt B2B
  • zgrany zespół
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze stomatologii
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych w Polsce i na świecie
Informacje o firmie
Centrum Stomatologiczne Beautiful Smile to nowoczesna klinika dentystyczna z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w wykonywaniu metamorfoz uśmiechu, skupiająca się głównie na ortodoncji cyfrowej.
Szukamy osób ambitnych, doświadczonych, z pasją do wykonywanej pracy.

Aktualizacja: 07.06.2023