Asystentka Zarządu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 13 dni temu

Jesteśmy małą firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy: Asystenta/-ki Zarządu.

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych
  • Tworzenie zestawień, raportów, prezentacji na bieżące potrzeby Zarządu
  • Koordynowanie kalendarza spotkań
  • Wprowadzanie oraz opisywanie faktur w wewnętrznym systemie
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Organizacja wyjazdów służbowych i spotkań biznesowych
  • Dokonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych (jęz. angielski)
  • Wspieranie kadry zarządzającej w bieżących działaniach
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista
  • Efektywna organizacja pracy, dbałość o detale
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Różnorodność zadań i wyzwań
  • Pracę stacjonarną, w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • System motywacyjny oraz prywatną opiekę medyczną
Informacje o firmie
Jesteśmy specjalistami w produkcji zabudów samochodowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Obsługujemy segment rynku związany z zabezpieczeniem i transportowaniem wartości pieniężnych. Zajmujemy się również produkcją mobilnych kabin camperowych, montowanych na samochodach typu pick up.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 13 godzin temu
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium
avatar

Inter Play Kamil Kwietniak Sp. k.

b...@inter... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kokoszki
Ważne jeszcze 2 dni (do 10.03.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64132618
  • Data wyróżnienia: 22 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 22 lutego 2021
  • Wyświetleń: 1 163
  • Wyświetleń na liście: 22 782
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku