Asystent/specjalista ds. rozliczania kierowców w trans.drog

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
5 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Wsparcie administracyjne,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

TACHO DRIVER jest firmą, która od 2010 roku zajmuje się analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców zawodowych w transporcie drogowym rzeczy i osób.

Poszukujemy pracownika do naszego oddziału w Gdańsku (dzielnica: Osowa)

Opis stanowiska:
  • rozliczanie i analiza czasu pracy kierowców
  • przygotowywanie ewidencji czasu pracy kierowców
  • rozliczanie delegacji krajowych i międzynarodowych
  • naliczanie wynagrodzeń pracowników w tym również kierowców oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie dokumentacji kierowców zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem kierowców u klientów
  • wprowadzanie danych tj. wykresówki tachografu analogowego, pliki cyfrowe z kart kierowców/tachografów cyfrowych, w programie TACHOSPEED
  • stacjonarna/telefoniczna obsługa firm transportowych/kierowców,
  • nadzorowanie obiegu dokumentacji;

Wymagania:
  • wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość zagadnień i przepisów regulujących czas pracy kierowców (Rozporządzenie 561/2006/WE, Ustawa o czasie pracy kierowców, Ustawa o transporcie drogowym),
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu office,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia,
  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • sumienność w wykonywaniu zadań służbowych,
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • doświadczenie na podobnym samodzielnym stanowisku w firmie transportowej lub obsłudze firm transportowych,

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilność zatrudnienia i pracę w godzinach 8-16
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko,
  • szkolenie wprowadzające z zakresu wprowadzania danych z tachografu analogowego i cyfrowego
  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • pracę w młodym i kompetentnym zespole
  • dodatkowy pakiet socjalny po okresie próbnym: ubezpieczenie PZU, bezpłatna opieka medyczna PZU ZDROWIE, karta MULTISPORT+

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na podany adres e-mail:  [ukryte]

Informacje o firmie

TACHO DRIVER zostało założone przez specjalistów, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne, teoretyczne, jak również niezbędne wykształcenie z zakresu Transportu i Logistyki, a przede wszystkim rozliczania czasu pracy kierowców w firmach transportowych zgodnie z wymogami INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO oraz PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.
Doświadczenie oraz niezbędna wiedza w branży transportowej, które posiadają nasi specjaliści gwarantuje, iż świadczone usługi są na najwyższym poziomie.
Systematycznie bierzemy udział w konferencjach oraz targach transportowych. Nasi pracownicy korzystają ze szkoleń tematycznych organizowanych m.in. przez Państwową Inspekcję Pracy czy wybitnych specjalistów z zakresu czasu pracy kierowców, bhp oraz kadr.
Korzystamy również z porad prawnych udzielanych w Inspekcję Transportu Drogowego oraz Państwową Inspekcję Pracy, i osobiście takich porad udzielamy.
Narzędzia wykorzystywane przez nas podczas przeprowadzania analiz i przygotowywania raportów to oprogramowanie oraz system, którego używa Inspekcja Transportu Drogowego, jak również Inspekcja Pracy w Polsce.
Nasz zespół specjalistów pracujący nad analizą czasu pracy Państwa kierowców gwarantuje, iż prezentowane wyniki są w 100% zgodne z najnowszymi ustawami oraz rozporządzeniami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63749395
  • Data wyróżnienia: 17 września 2020
  • Data wprowadzenia: 17 września 2020
  • Aktualizacja: 17 września 2020
  • Wyświetleń: 1 830
  • Wyświetleń na liście: 30 081